село Клювинці

П`ятниця, 19.04.2024, 16:56

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Кубок 2013 з футболу | Реєстрація | Вхід

Володарем кубка Гусятинського району з футболу стала клювинецька Олімпія

На День Незалежності України у Гусятині відбувалися гарячі футбольні баталії. На міському стадіоні "Збруч", щоб поборотися за давно омріяний трофей — кубок району з футболу, — зустрілись команди Нива із села Городниця та Олімпія із села Клювинці, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Ось як відбувався матч: "Гру команди розпочали без розвідки, і вона передбачала бути напруженою, адже обидва колективи знаходяться на вершині турнірної таблиці цьогорічного чемпіонату району. Вже на другій хвилині матчу Ватраль Р. змусив воротаря Ниви витягти м’яча з сітки власних воріт. Городницькі футболісти відповіли змістовною грою, і вже на 12-тій хвилині Кука М. та на 59-ій хвилині Берчишин А. забитими голами змушували відіграватись команду Олімпія. Паритет в рахунку на 66 хвилині після вдалої комбінації зробив Лех С. Після зрівняного рахунку кожна з команд мали не по одній можливості вразити ворота суперника. Можливо, вилучення арбітром матчу на 71-ій хвилині футболіста Ниви за отримані дві жовті картки чи надзвичайно "мотивоване" бажання суперників, але сталось, як сталось. Коли вже численні вболівальники сподівались продовжити отримувати насолоду від спостереження матчу, в додатковий час на 90-ій хвилині футболіст Шельвіка В., забивши гол, перекреслив усі сподівання. Фінальний свисток зафіксував остаточний рахунок (3:2) на користь команди Олімпія с. Клювинці", — повідомив А.А. Кузик.

Відтак володарями Кубка Гусятинського району з футболу стали такі гравці: І.Коваль, В.Підодвірний, М.Войтович, І.Стахів, В.Явний, А.Богоніс, Р.Ватраль, М.Павлик, Р.Слободян, С.Лех, А.Пшик, В.Павлик, В.Лопухович, В.Шельвіка, В.Кульчицький, М.Наливайко, І.Карпишин, І.Кантор, І.Федорчук, В.Стахів, І.Фостик; президент команди Олімпія — Ю.Гладій. Команда дякує за допомогу спонсорам — СФГ "Калина" та СФГ "Урожай".

Учасники та переможці матчу нагороджені грамотами, медалями, кубком та футбольними м’ячами. В урочистій обстановці церемонію нагородження проводили заступник голови Гусятинської райдержадміністрації Василь Цільо та начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Ігор Троян.

Федерація футболу, відділ з питань фізичної культури та спорту, Гусятинське районне КП "Фізкультурно-спортивне товариство "Колос" — спорт для всіх" вітають новоспеченого володаря кубка району з футболу — команду Олімпія із села Клювинці.